Motokros

MČR Offroad maraton:

Sezóna 2021

TJ Sokol Krásné Pole slaví Titul Vicemistra ČR

V sobotu 4.12. 2021 se jel v Šiklově Mlýně závěrečný podnik letošního ročníku Mistrovství České republiky  v Offroad maratonu, kdy ve třídě Mistr Moto E2 obsadil náš jezdec Martin Prokeš první místo.

V celkovém hodnocení, když pomineme skutečnost, že jsme museli  z důvodu nemoci vynechat jeden podnik, vezeme do Krásného Pole pohár za druhé místo a  Titul  VICEMISTR  ČR.

Více na ČT Sport – Svět Motorů, Nova sport 1,2, televize Seznam

TJ Sokol Krásné Pole z.s. děkuje za podporu

MO KRÁSNÉ POLE,    RIDERA BOHEMIA a.s.,  KODECAR spol s r.o. SKALKA FAMILY PARK OSTRAVA, KARBONIA, spol. s r.o.,  STOLAŘSTVÍ ROMAN TICHÝ,   NAVRÁTIL & PARTNEŘI  ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ s.r.o.,    IN PARK  AREÁL OSTRAVA a.s.,   AUTOSKLO PORUBA s.r.o.,   HARLEY DAVIDSON OSTRAVA,  FARMA ŠVIDRNOCH s.r.o.,  TEKO TECHNOLOGY s.r.o.,  ŘÍZKÁRNA VERANDA, HOTEL NIKOLAS  s.r.o.,    STATUTÁRNÍ  MĚSTO  OSTRAVA, NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA ,  ITT HOLDINGS CZECH REPUBLIC s.r.o., PAVEL BYSTRIANSKÝ

výbor TJ.

Sezóna 2020
Pojďme se podívat do jedné stopy, v níž nám startovali Filip Boháč a Martin Prokeš.
Rok 2020 mohl být výborný. Sezóna „začala“ nepříjemným odsouváním zahájení a pak přes pusu roušky…Dál už to všichni známe. Ale i tak jsme odjeli pár slušných kilometrů na tratích v Čechách i na Moravě.
Absolutně nejlepším motorkářem v roce 2020 byl Martin Prokeš .Během sezóny najel 415 km a o pouhé 4 km ujel druhému Tomáši Coubalovi -Autoservis Coubal. Za nimi pak 3. Petr Machek z TM Racing, shodným výsledkem 4-5 Filip Boháč TJ Sokol Kr.Pole a David Pabiška z Jantar Team. Tolik oficiální zpráva z Offroad maraton 2020.
Děkujeme za úspěšnou sezónu borci !
Děkujeme všem partnerům, kteří nás podporují !

Sezóna 2019
V kategorii Pohár EVET si titul II Vicemistra ČR za celkové třetí místo z Ředhoště odvezl Ivo Sedláček.
Ve třídě Mistr Moto E2 – Filip Boháč obohatil svou sbírku pohárů za celkové třetí místo a do Krásného Pole veze titul II Vicemistra ČR a Martin Prokeš obsadil celkově místo čtvrté.
Oddíl motokrosu je nominován na sportovce MSK a SMO za rok 2019.

Sezóna 2018
titul I. VICEMISTR ČR – třída Mistr moto E2